Zmieniamy odcień tupeciku sztucznego

0
537

W jednym z poprzednich artykułów sprawdzaliśmy, czy możliwe jest farbowanie tupecików powstających na bazie włosów naturalnych – okazało się to jak najbardziej prawdopodobne, jeżeli tylko dysponować będziemy odpowiednimi farbami, jak również – gdy powierzymy zadanie to profesjonalistom doskonale zaznajomionym ze swoim fachem. Czy identyczna sytuacja ma miejsce jeżeli mowa o wyrobach wykonanych na bazie syntetycznych włókien wysokiej jakości? Okazuje się że nie do końca!

Zdaniem ekspertów, tupeciki syntetyczne nie powinny być poddawane farbowaniu, jako że ich struktura i skład mogą powodować wysoce niepożądaną reakcję na stosowane środki koloryzujące, które to mogą doprowadzić do nadmiernego ich przesuszania się czy łamliwości, co z kolei bezpośrednio oraz wysoce negatywnie przełoży się na ich wygląd, który dość mocno odbiegać będzie od naturalnego. Na szczęście jednak istnieje inne, o wiele bardziej korzystne i bezpieczne rozwiązanie – jak bowiem wiadomo, standardowe tupety syntetyczne nie należą do produktów nadmiernie kosztownych, a co więcej, jeżeli są one nabywane w renomowanym salonie, możemy mieć gwarancję że paleta ich kolorów oraz stylów upięcia jest wręcz przeogromna.

Jeżeli więc nie chcemy ryzykować nieodwracalnym uszkodzeniem posiadanego produktu, możemy podjąć decyzję o nabyciu jego zamiennika, który to idealnie wpasuje się w zmieniony kolor naszych własnych włosów. Kiedy natomiast stopniowo zaczną pojawiać się odrosty lub też zapragniemy powrócić do naturalnego odcienia, nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby usunąć klipsy podtrzymujące barwny wyrób i na jego miejscu umieścić tupecik tradycyjny, który to nabyliśmy wcześniej. Wielu naszych konsumentów już na etapie składania zamówienia decyduje się na nabycie nawet do kilku sztuk tego typu produktów perukarskich, tak aby być w pełni przygotowanymi na wszelkiej maści zmiany wyglądu lub stylu uczesania na przestrzeni kolejnych miesięcy lub nawet lat.

Do naszego salonu wielokrotnie zgłaszają się osoby, które podjęły decyzję o farbowaniu swojego tupetu powstającego na bazie włókien syntetycznych odpornych na działanie wysokich temperatur przy wykorzystaniu w tym celu farb oraz środków barwiących dostępnych w popularnych supermarketach oraz drogeriach. W wielu przypadkach okazuje się, że produkt został zniszczony w stopniu nieodwracalnym, a więc wymiana poszczególnych pasemek na nic się nie zda – konieczne jest zutylizowanie wyrobu i nabycie nowego. Jeżeli pragną Państwo uniknąć tego typu problemów oraz wiążących się z nimi kosztów, serdecznie zachęcamy do zasięgnięcia porady naszych ekspertów jeszcze przed przystąpieniem do farbowania – poinstruują oni jak (o ile w ogóle) powinno się to robić samodzielnie lub też zaproszą Państwa do odwiedzin w naszym salonie, gdzie to poddadzą oni wyrób odpowiednim zabiegom albo – co bardziej prawdopodobne – przedstawią Państwu najnowszy katalog z tupecikami, w którym to bez wątpienia znajdą Państwo wyrób, który w stu procentach dopasowany będzie do odcienia, na jaki postanowili Państwo pofarbować swoją fryzurę naturalną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here