Powiększanie biustu Warszawa

Obecnie medycyna estetyczna przestaje być tematem tabu. Coraz częściej mówi się o  różnych zabiegach, szczególnie tych związanych z korektą kobiecego biustu. Dla wielu Pań operacja związana ze zmianą rozmiaru i kształtu piersi to znaczna poprawa komfortu życia. Jest to nierzadko jedyna metoda, aby kobieta poczuła się piękna i pewna siebie.  Spełnienie kobiecych marzeń często może zostać osiągnięte dzięki powiększeniu piersi. Warszawa to miejsce, gdzie pragnienie to jest możliwe do zrealizowania.

Powiększanie piersi Warszawa – na czym polega zabieg?

Mastopeksja, czyli lifting piersi to zabieg, któremu poddają się kobiety niezadowolone z wyglądu i rozmiaru swoich piersi. Zabieg ten przywraca jędrność i pozwala uzyskać wymarzony kształt biustu. Do powiększania piersi wykorzystuje się implanty lub tkankę tłuszczową pacjentki. Kobieta poddaje się 1,5-godzinnej operacji, w znieczuleniu ogólnym, aby po niedługim okresie móc cieszyć swoim wyglądem przez bardzo długi czas.

Powiększanie piersi w Warszawie — jest takie miejsce, któremu można zaufać!

Najwyższy poziom usług w zakresie powiększania piersi w Warszawie znaleźć można w klinice dr Konrada Kochana. To miejsce na mapie Polski, które zapewni poczucie bezpieczeństwa i pełnego komfortu – zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Specjalistyczny sprzęt i odpowiednio wykwalifikowani lekarze, są gwarancją sukcesu i pełnej satysfakcji z podjętej decyzji o powiększaniu piersi.

Powiększanie piersi Warszawa — poprawa komfortu i pewności siebie gwarantowana

Każda z Pań może odmienić wygląd swojego biustu. Na powiększanie piersi w Warszawie decydują się kobiety, u których mały rozmiar miseczki powoduje kompleksy i nie pozwala czuć się w pełni atrakcyjną. Często jest to zabieg wybierany po okresie ciąży i karmienia, a także po widocznej utracie tkanki tłuszczowej i odchudzaniu, które odebrały jędrność piersiom.

Jak przebiega operacja powiększania piersi w Warszawie?

Niezwykle ważnym etapem przed powiększaniem piersi w Warszawie jest odpowiednie przygotowanie się do zabiegu. Specjalista chirurg-plastyk, przed wykonaniem mastopeksji zleca wszelkie niezbędne badania, które należy wykonać przed zabiegiem, jak: morfologia, badanie serca czy wizyta u innych specjalistów.

Dzień powiększania piersi to moment podjęcia ostatecznej decyzji. Pacjentka jest informowana o różnych technikach nacięcia skóry podczas operacji. Po zabiegu należy pamiętać o wizytach kontrolnych i zachowaniu środków ostrożności, które są niezbędne do cieszenia się z efektów oraz rychłego powrotu do wykonywania codziennych czynności.

Rekonwalescencja i efekty po powiększaniu piersi w Warszawie

Operacja u renomowanego specjalisty daje gwarancję niewielkiej blizny, która z czasem stanie się wręcz niezauważalna. Opatrunek i specjalny biustonosz zakładane po zabiegu pomagają w pełni ukształtować biust. Należy szczególnie uważać przez pierwsze 2 tygodnie, a do pełnej aktywności powrócić po ok. 4 miesiącach.  Sam efekt widoczny jest już miesiąc od zabiegu. Operacja powiększania piersi w Warszawie to szansa na to, by odmienić życie kobiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here