prezent na dzień chłopaka

Dobrze by było, aby strona obdarowywana miała miłą niespodziankę i była zadowolona z prezentu, jednak taki upominek powinien cieszyć również osobę, która go wręcza i nie powinien być jedynie koniecznością w stylu „wypada coś dać”. Aby było to coś specjalnego, do tematu należy podejść odpowiednio wcześnie.

Na chwilę obecną nie zostało już wiele czasu, stąd postaram się podpowiedzieć jakie trendy panują i jak znaleźć dobry pomysł na prezent na dzień chłopaka 2021.

Dotychczasowe trendy na prezenty na dzień chłopaka to głównie niewielkie upominki i gadżety w stylu coś do majsterkowania, kubki z pamiątkowym zdjęciem, czy też breloczki, a dla pełnoletnich chłopców alkohol.

W tym roku upominek na dzień chłopaka to nieco wyższe budżetowo prezenty w stylu przejazd luksusowym samochodem, strzelanie na strzelnicy lub nieco wyżej w budżecie lot balonem, czy skok ze spadochronu. Tego typu prezenty cieszą się dużą popularnością, można je nabyć online i podarować w formie vouchera lub nawet kodu dostępu, bez konieczności wyszukiwania przedmiotów na półkach sklepowych. Pomysłów w takim stylu jest dość dużo, portale prześcigają się w oferowaniu tego typu atrakcji.

Oprócz wymienionych, w ofertach znaleźć można dla fanów motoryzacji udział w rajdzie off-road, przejazd kładem, jazda pojazdem typu monster truck, czy też przejażdżkę luksusowym Lamborghini czy Ferrari. Inne ciekawe pomysły to lot w tunelu aerodynamicznym, lot szybowcem, nurkowanie, skok na bungee. Bardziej przyziemne atrakcje to różnego rodzaju kursy i szkolenia oferowane w formie prezentu, jak kurs baristy, mistrza sushi, dla dorosłych „chłopaków” degustacja wina, warsztaty warzenia piwa.

Coraz częściej wybory upominków na dzień chłopaka padają jednak na wspólne wyjazdy weekendowe. W ofertach można znaleźć sporo takich pomysłów, przykładowo wyjazd i wstęp do rodzinnego parku wodnego, spływ kajakiem, weekend w spa, wycieczki po miastach Polski, jak również wyjazdy zagraniczne.

Pomysłów może być tyle ile upodobań, każdy ma swoje inne oczekiwania i pomysły na sprawienie drugiej osobie radości w formie upominku. Szeroki wybór prezentów dla swojego chłopaka znajdziesz w sklepie https://cupandyou.pl/prezenty/dla-mezczyzny.html. Jest w czym wybierać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here