14:14

WIOSENNY KONKURS - ROZDANIE U BLOND HAIR AFFAIR - WYNIKI

Dzisiaj, zgodnie z zapowiedzią rozwiązanie KONKURSU WIOSENNEGO.
Zespół Blond Hair Affair, w postaci - Pola i Gosia :) ma zaszczyt ogłosić w tym poście, zwycięzcę naszego wiosennego rozdania, ogłoszonego na wydarzenie 100 fanów fanpage'a na Facebook'u.Konkurs-rozdanie, tak jak zapowiadałyśmy, odbył się drogą losowania, więc skorzystałyśmy ze strony Random.org, która umożliwia takie właśnie wyznaczenie jednej osoby z listy. Aby móc wygrać nagrody, trzeba było oczywiście spełniać wszystkie wymogi regulaminu "WIOSENNEGO KONKURSU na 100 fanów na Facebook'u". 

Mamy przyjemność ogłosić, że nagrody idą do:


Jeszcze raz serdecznie Ci gratulujemy!

...a wszystkich pozostałych informujemy, że już na pewno wiemy, iż nie będzie to ostatni konkurs, który dla Was zorganizujemy. 

Zwyciężczynię prosimy o kontakt na: blondhairaffair@gmail.com
Poprosimy o imię i nazwisko do kogo ma być nadana paczka (jeśli inne niż w komentarzu) i oczywiście adres na jaki mamy wysłać Twoje nagrody, bo już na Ciebie czekają.


Wszystkim uczestniczkom bardzo dziękujemy za udział i wspólną zabawę!

Chcemy Wam bardzo podziękować, bo szalenie miło było czytać nam Wasze komentarze <3 Każdy z nich bardzo dużo dla nas znaczy.
Dziękujemy, że jesteście, dopingujecie, wspieracie. To właśnie dla Was piszemy, a nic tak nie daje kopa do dalszej pracy, jak Wasze komentarze pełne sympatii dla naszej pracy.

Mamy nadzieję, że będziecie brać udział w kolejnych konkursach organizowanych przez Blond Hair Affair już wkrótce.

Gorąco pozdrawiamy!

Gosia i Pola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Blond Hair Affair , Blogger